O mnie

Jak to się zaczęło...

Nazwa firmy
Skąd się wzięła nazwa Adamiego? Tak się składa, że mam na imię Adam a będąc kiedyś we Włoszech pewna osoba nazwała mnie Adamiego i tak zostało. Jak więc widzisz,  nie jest to związane z moim ego.


O mnie

   Jestem samoukiem z bogatym doświadczeniem, który ciągle eksperymentuje i szuka nowych rozwiązań. Już jako dziecko interesowałem się techniką, najlepszymi książkami były dla mnie opracowania "zrób to sam" a Adam Słodowy był moim idolem. Dużo rysowałem, robiłem projekty domów, sklejałem modele z plastiku a później z kartonu, sam robiłem modele szybowców, a ile to latawców zmajstrowałem to podejrzewam, że nie sposób zliczyć. Ciągle coś  przerabiałem i modyfikowałem jak nie rower to w późniejszym okresie moją "motorynkę", którą szalałem od rana do wieczora. Wierzcie mi, nie nudziłem się w dzieciństwie i ciągle zaspokajałem swoją ciekawość. Dorastałem przy warsztacie ślusarskim mojego ojca, gdzie ciągle podglądałem co i jak, więc jako nastolatek już dużo wiedziałem. W późniejszym czasie bawiłem się rysunkiem oraz malarstwem, nawet parę fajnych obrazków z tego okresu zostało.
   Był również taki etap w moim życiu, w którym zajmowałem się remontami a poligonem doświadczalnym był mój dom. Nadal w nim mieszkam i ciągle coś zmieniam. Już nie zliczę rzeczy które sam zrobiłem, a wkoło jest pełno tego co powstało z pracy moich rąk i umysłu. Gdyby ktoś zapytał czego bym chciał, to odpowiedziałbym, że czasu. Ciągle mi go brakuje. Mam tyle pomysłów, które czekają w kolejce na realizację. To moje szerokie hobby przemieniło się w pasję i sposób na życie.
   Obecnie skupiłem się na drewnie które jest wdzięcznym materiałem. Robię meble, lampy, dekoracje i renowację mebli. Moje realizację można zobaczyć na blogu.
Staram się sprostać oczekiwaniom Klientów i wykonuję swoją pracę najlepiej jak potrafię.
W moją pracę wkładam dużo serca i cały zasób wiedzy, którą dotychczas zdobyłem. w ten sposób powstają rzeczy wysokiej jakości, zrobione ze starannością, pasją i zamiłowaniem do rzeczy pięknych i niepowtarzalnych.

Zapraszam do korzystania z moich usług oraz do współpracy sklepy i osoby zajmujące się rękodziełem.