Umywalka

Łazienka

Przedstawiam następne pomieszczenie remontowanego mieszkania, czyli łazienkę. Zrobiłem w niej  przeróbki instalacji hydraulicznej, ułożyłem płytki, wykonałem kabinę prysznicową, meble i wykonałem wszystkie montaże. Projekt i pomysł też należy do mnie. Łazienka jest o powierzchni ok. 3,80 m2 i udało się umieścić wszystko co było zaplanowane. Naprzeciwko drzwi znajduję się szeroka na 75cm umywalka na szafce z dwoma szufladami. Lustro nad umywalką zostało dodatkowo oświetlone listwami LED. Po prawej stronie została zbudowana szafka z półkami i szufladą.

W dolnej części szafy znajduję się ukryta pralka.

Na prawej ścianie znajduję się wisząca miska WC oraz ukryta w płytkach szafka.

Z lewej strony umywalki mamy sporą jak na tą powierzchnie kabinę prysznicową o wymiarach 80x100cm. W kabinie znalazły się trzy półki z płytek. Bezpośrednio do niej przylega umywalka.

Z lewej strony kabiny znalazło się miejsce na suszarnie, jest w niej wysuwana szuflada na pranie, powyżej drążek ubraniowy do suszenia ubrań na wieszakach.

Na ścianie wejściowej znajduję się grzejnik.

Jak widać wykorzystałem cała dostępną przestrzeń i znalazłem miejsce na wszystko co jest potrzebne do wygodnego korzystania z łazienki.

A tak było wcześniej.

Zobacz także inne pomieszczenia z tego mieszkania:

Pokój dzieci

Przedpokój

Wpisy Remont łazienki